Moira
Hoşgeldiniz!
Lütfen Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız.
Üye Olmadan Önce Kurgu ve Kurallara Bakınız...
Moira
Hoşgeldiniz!
Lütfen Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız.
Üye Olmadan Önce Kurgu ve Kurallara Bakınız...
Moira
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moira

Kurtadamlar, Vampirler ve İnsanlarla dolu koca bir denklem.Çözülmeyi bekliyor.Yarışa var mısın?

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Isabella Reneesnee Wood

2 posters
YazarMesaj
Isabella Reneesmee Wood
Vampir ! Öğrenci
Vampir ! Öğrenci
Isabella Reneesmee Wood

Kadın Mesaj Sayısı : 33
İş/Hobiler : Avlanmak...
Lakap : Bells

Isabella Reneesnee Wood Empty
MesajKonu: Isabella Reneesnee Wood   Isabella Reneesnee Wood Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:44 pm

O gün bazı sorunlar yüzünden değiştirdiğim 5. okuluma gidiyordum.Bakın sorunlu bir çocuk olmam benim suçum değil,çünkü disleksi ve DEHB olmayı ben istemedim.Benim tek sorunum okul birincisi olduğum için bana sataşan çocuklara iyi bir ders vermekti.Ben sadece normal olmak istiyordum ama beceremiyordum.

"Canım çantana gerekli eşyaları koydun mu?"

"Koydum babacığım."

"Kızım eğer istersen bugün seni ben bırakabilirim okuluna,ne dersin olur mu?"

"Baba kocaman kız oldum okula tek başıma gidebilirim."

"Peki sen nasıl istiyorsan öyle olsun,kendine dikkat et."

Babamla vedalaştıktan sonra otobüse bindim.Doğrusu çok heyecanlıydım,ne zaman yeni bir okula başlasam hep böyle heyecanlı olurdum.Çünkü her seferinde işlerin iyi gideceğine inanırdım,ama sonuç hep hayal kırıklığı olurdu.
Otobüse bindim ve boş bir yer bulup oturdum.Yanına oturduğum çocuk oldukça yakışıklıydı.

"Merhaba benim adım Parker"

"Merhaba benim adımda Bella "

Bir kaç dakika konuştuktan sonra birden durdu ve etrafı koklamaya başladı.Neler olduğunu anlamadan otobüs şoförüne midesinin bulandığı söyledi ve beni kolumdan tuttu ve aşağıya indirdi.Arkamızdan 2 kişi daha geldi.

"Koş Bella koş canavarlar kokunu almış olmalı"

"Ne?Ne diyorsun Parker?Ne canavarı?"

"Bak Bella sen bir melezsin,yani senin annen bir tanrıça bu yüzden canavarları kendine çekiyorsun.Bu yüzden doğruca melez kampına gitmeliyiz"

Kafam iyice karışmıştı.Melez,tanrıça ne diyordu bu çocuk?Aklını kaçırmış olmalıydı.Birkaç metre beni peşinden sürükledikten sonra durdu.

"Canavarları atlattık.Çok şanslıyız."

"Parker neler oluyor?Lütfen anlat,kafam çok karıştı."

"Bak Bella sen bir melezsin,yani annen tanrıça baban insan."

"Melez,yani..."

"Yani yarı-tanrısın"

"Yani benim annem tanrıça.İnanmıyorum."

"Evet annen tanrıça.Ve biz şimdi Melez Kampı'na gidiyoruz,çünkü bir tek orada güvende olursun.Melez Kampı'nda senin gibi
yarı-tanrılar var.Hiç merak etme babana haber verdim ve o da senin güvende olmanı istediği için Melez Kampı'na gitmeni istedi.
"

Kafam iyice karışmıştı ve şu an tek bildiğim tek şey annemin bir tanrıça olduğu ve benimde Melez Kampı diye bir yere gideceğimdi.Sanırım hayat orada daha iyi olacaktı...
Aléa
Vampir Tanrıçası ! Yönetici
Vampir Tanrıçası ! Yönetici
Aléa

Kadın Mesaj Sayısı : 120

Isabella Reneesnee Wood Empty
MesajKonu: Geri: Isabella Reneesnee Wood   Isabella Reneesnee Wood Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:51 pm

Puanın 80

(kısaydı, ve renk açısından biraz daha dikkat etmeliydin, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmalıydın)
http://ruleroftheuniverse.secretsstories.com/forum.htm

Isabella Reneesnee Wood
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isabella Reneesmee Wood...