Moira
Hoşgeldiniz!
Lütfen Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız.
Üye Olmadan Önce Kurgu ve Kurallara Bakınız...
Moira
Hoşgeldiniz!
Lütfen Üye Olunuz Veya Giriş Yapınız.
Üye Olmadan Önce Kurgu ve Kurallara Bakınız...
Moira
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moira

Kurtadamlar, Vampirler ve İnsanlarla dolu koca bir denklem.Çözülmeyi bekliyor.Yarışa var mısın?

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avda Karşılaşma

2 posters
YazarMesaj
Sarah Olsen
Vampir Lady ! Karanlık Prenses ! Öğrenci
Sarah Olsen

Kadın Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : avlanmak, kan içmek

Avda Karşılaşma Empty
MesajKonu: Avda Karşılaşma   Avda Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 10:08 pm

Bu gece Dünya'da bulunmamam gerekiyordu aslında.. Tanrıçamla konuşup bazı işlerimi halletmeliydim. Ama kimin umrundaydı, avlanmak varken dertlerimi Tanrıçaya anlatmak. İçgüdülerimin beni yönlendirmesine izin verdim. Çevreyi kokladım. Kan kokusu burnumdan ciğerlerime doğru gittiğindegülümsedim ve kokuya doğru koşmaya başladım. Kokunun kaynağına vardığımda bir grup gencin sarhoş sarhoş yürüdüğünü gördüm. Suratmı astım. Kanları biraz ekşi olacaktı ama kan kandı. Bir anda önlerine çıktım. İlk başta duraksalarda gülümsediler. Ben de gülümsedim ve onlara doğru yürümeye başladım. Erkeklerden biri "Hey bebek bu akşam annem yok ne dersin?!" diye bağırınca ona döndüm. İlk olarak kimin kanını içeceğimi bulmuştum. En çekici halimi kullanarak tenha bir sokağa girdim. Hepsi peşimden geldi. Onları en karanlık köşeye çekince daha onlar ne olduğunu anlamadan üzerlerine atladım.

------

Kurumuş vücutlarını orada bırakıp uzaklaşıyordum ki başka bir varlık hissettim ama insan değildi. Birden ses duydum. Dönüp duyduğum sese doğru hırlardım. Ama o sesi çıkaran kişi ortaya çıktığında savunma pozisyonumu bırakıp eski halime döndüm ve gülümsedim. "Merhaba Isabella" dedim.
Isabella Reneesmee Wood
Vampir ! Öğrenci
Vampir ! Öğrenci
Isabella Reneesmee Wood

Kadın Mesaj Sayısı : 33
İş/Hobiler : Avlanmak...
Lakap : Bells

Avda Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Avda Karşılaşma   Avda Karşılaşma Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 8:57 pm

Avlanmak için dünyaya gitmiştim.İlk avımı bulmak için geziyordum.Etraf karanlıktı ve köşede ağlayan bir kız çocuğu vardı.Çocuk dediğime bakmayın 15-16 yaşları arasındaydı.Yanına gittim,eğer bir ailesi varsa ona gitmesini söyleyecektim,tabii kendimi tutabilirsem.Kızın yanına gittim"Meraba ufaklık,gecenin bu saatinde sokakta ne yapıyorsun ailen seni merak etmiyor mudur?"dedim ve kızın kokusunu içime çektim oldukça güzel kokuyordu,kız vampir olduğumu anlamasın diye gölgede duruyordum"Eee cevap vermeyecek misin?"dedim.Kız bana baktı"Ailem yok!Kimsesizim ve hayattan nefret ediyorum"dedi.Hayattan nefret ediyordu yani bu beni ısır demek miydi?"Eeee ne bakıyorsun öyle,yapabileceğin hiç bir şey yok!Anladın mı?"dedi kız."Hayır küçük kız yapabileceğim bir şey var,eğer ölmek istiyorsan bunu seve seve yaparım."dedim.Kız bir an ürktü."Korkma acımayacak"dedim ve kızı kenara çektim ve kızın çığlıklarıyla birlikte kanını içtim,gerçekten lezzetliydi.

--------------------------

Kızın vücudu bir kenara attım ve yeni bir av aramaya başladım o sırada Sarah'a rastladım"Merhaba Isabella"dedi."Merhaba Sarah,neler yapıyorsun burada?"dedim aslında neden burda olduğunu biliyordum."Tabiki avlanmaya geldim Isabella,sanırım sende o yüzden geldin"dedi ve gülümsedi bende gülümsedim."Evet avlanmaya geldim.Sarah seninle avlanmak zevkli olur,birlikte avlanalım mı?"dedim."Bu gerçekten süper olur Isabella"dedi."Tamam o zaman bir bara gidelim,kanının tadı güzel olan iki erkek bulalım ve onları ısıralım Sarah.Sanırım ikimizde doyduk ama bu da eğlenmek için bir av olur"dedim ve sinsice gülümsedim o da gülümsedi,sanırım bu "Tamam"demekti.
Sarah Olsen
Sarah Olsen

Avda Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Avda Karşılaşma   Avda Karşılaşma Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 10:20 pm

Birlikte bir bara girdik bir sürü sarhoş erkek vardı aslında o iğrenç susuzluk geçmişti ama biraz daha kandan zarar gelmezdi. Sivri dişlerimi gülümseyerek bara oturdum. Bells de yanıma oturdu. Çevreme bakındım. Yakışıklı erkekleri tipsizlerden ayırıyordum. Gözüme kumral saçlı, mavi gözlü bir erkek takıldı. Kaslı ve uzundu. Kanın kokusunu içime çektim. Harikaydı. Bells'e dönüp o çocuğu gösterdim. "Çocuk benimdir sen de bir tane seç de onları alıp çıkalım." aslında daha fazla kişiyşe de çıkabilirdik ama vampirliğin ilk kuralı dikkat çekmemekti. Gerçi vampir olmanın getirdiği özellikler bunu engelliyordu ama biz yine de biz elimizden geldiğince bunu engellemeye çalışıyorduk.(Ben bu kurala takmıyordum tabi ki) Bells de seçtikten sonra çocuklara doğru yürüdük. Nasıl olsa sarhoşlardı. Çocuk beni görünce gözlerini ayrımadı. Ona gülümsedim ve ona doğru eğilip "Haydi benimle gel, sana çok güzel bir şey yapacağım" vampirlerin ikna gücü tamdı. Bu yüzden ne dersek diyelim bizim istediklerimizi yaparlardı. Çocuk gülümsedi ve benimle birlikte dışarı çıktı. Bells'in arkamızdan etkilediği çocukla geldiğini duydum. Ardından o ikisini tenha bir yere götürdük. Sokak karanlıktı. Çocuğa yaklaştım ama ben boynuna uzanırken beni öpmeye başladı. Biraz oynayalım o zaman ben de onu öptüm sonra boynuna doğru indim ve dişlerimi boynuna geçirdim. Kanı içtikçe yeniden artmaya başlayan susuzluğum yok oluyordu. Doyduğumu hissettiğimde bıraktım. Tüm kanını bitirmemiştim ve bu da çocuğun vampir olma ihtimali var demek oluyordu. Kendininkini bitiren Bells'e döndüm. "Ben daha fazla yiyemem, yeterince doydum bu sanırım bugünkü altıncı erkek, devamını sen iç istersen" ona gülümsedim ve kanını içmek için çocuğa atılırken gökyüzüne baktım.
Isabella Reneesmee Wood
Vampir ! Öğrenci
Vampir ! Öğrenci
Isabella Reneesmee Wood

Kadın Mesaj Sayısı : 33
İş/Hobiler : Avlanmak...
Lakap : Bells

Avda Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Avda Karşılaşma   Avda Karşılaşma Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:13 pm

Bara girdiğimizde Sarah kendine br erkekbuldu bende biraz bakındıktan sonra sarışın mavi gözlü birini buldumve dışarı çıktık.Onu tenha bir yere götürdüm ve beni öpmeye başlamıştı,biraz eğlenmek istiyordum bende ona karşılık verdim,sonra"Sen beni yanlış anladın galiba"dedim."Seni yanlış anladığımı sanmıyorum,bu tenha yere başka ne için gelebiliriz ki?"dedi.Bir kahkaha attım."İşte bu olur"dedim ve üzerine atladım.

(Sarah Smile )
Sarah Olsen
Sarah Olsen

Avda Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Avda Karşılaşma   Avda Karşılaşma Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 4:34 am

Bugün ikimiz de çok içmiş olmalıydık. Sivri olan ama doyduğum için eski sivriliğini kaybet olan dişlerimi göstererek ona gülümsedim.

-Tabi ki

sonra erkeğe baktım. Ona doğru yaklaştım.

-Hey bunu böyle bırakamayız. Dönüşüm geçirir. Tanrıça Aléa'nın bundan hoşlanacağını sanmam

dedim. Çocuğa baktım ve çöktüm. Çocuğun şaşkınlıkla açılmış gözleri Bells'e bakarken birden bana döndü. Kan emerken salgıladığımız endorfinler yüzünden kanını içmemi istediğini biliyordum ama yapmadım.

-Şimdi sakin ol yakışıklı çocuk. Her şey bir anda son bulacak. Hiç acı çekmeyeceksin söz veriyorum

insanların üzerindeki kontrol yeteneğimizi kullanıyordum. Sinsice gülümsedim. Ve sonra çocuğa uyumasını söyledim. Yavaşça gözlerini kapatırken her vampirin bu tür durumlar için bulundurduğu bıçağı çıkardım ve duraksamadan çocuğun kalbine soktum.

-Öldü. Artık yeraltı dünyasında huzurlu bir şekilde kalabilir. Tabi huzurlu olup olmayacağını bilemem çünkü biz oraya asla gitmeyeceğiz.

Avda Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası